• ul. Marszałkowska 28
  • 22 621 28 26 / 602 229 800
  • ul. Poligonowa 30
  • 22 540 23 00 / 540 24 78

Terapia antynikotynowa

Terapia antynikotynowa

JESZCZE NIE JEST ZA PÓŹNO, ABY RZUCIĆ PALENIE!
Rzuć palenie razem z nami!

Proponujemy rozstanie z nałogiem z pomocą biorezonansu magnetycznego (BRT – Biorezonance Therapy). Metody stosowanej od ponad 30-stu lat z dużym powodzeniem m.in. w leczeniu uzależnień.

W metodzie biorezonansu wykorzystano zjawisko fizyczne polegające na tym, że każdą falę da się zredukować do zera, inaczej mówiąc „wygasić”, jeśli się jej przeciwstawi lustrzane odbicie.

Jest to metoda całkowicie bezbolesna i nieinwazyjna (ponieważ wykorzystuje się drgania elektromagnetyczne, takie, jakie występują również w organizmie).

Urządzenie MORA Super przetwarza drganie alergenu (nikotyny, alkoholu) na drganie inwertowane (czyli o lustrzanym odbiciu). Drgania te są kierowane do pacjenta, gdzie zachodzi proces ich redukowania, aż do całkowitego „wygaszenia”.

Działanie prawie zawsze jest natychmiastowe. Już w momencie zakończenia zabiegu nie m głodu, „nie ciągnie”, nie przypomina się. Czasem u niektórych osób zaczyna działać po pewnym czasie (do kilku godzin). Jednak zdarza się to niezwykle rzadko.

Ani ilość wypalonych dziennie papierosów, ani staż palenia nie wpływają na skuteczność .

Nie ma skutków ubocznych i prawie każdy może skorzystać z zabiegu. Przeciwskazań jest niewiele. Z biorezonansu nie powinny korzystać osoby z rozrusznikiem serca, padaczką, kobiety w pierwszym trymestrze ciąży.

Widok osoby palącej, ani zapach dymu nie wywołują chęci zapalenia.

Bierne wdychanie dymu z pomieszczenia nie przerywa działania. Jedno aktywne pociągnięcie może spowodować powrót. Nie próbować!

Mózg nawet po jednym pociągnięciu może sobie „przypomnieć” nikotynę i będzie się domagał więcej i więcej…

Z perspektywy naszego kilkunastoletniego doświadczenia w pracy z biorezonansem możemy z czystym sumieniem polecić Państwu nasze terapie antynikotynowe jako skuteczną pomoc w wyjściu z uzależnienia od nikotyny.

Cena zabiegu to tylko 80 zł.

To jest koszt zaledwie kilku paczek papierosów!